Přenosné tvrdoměry

SONODUR3

SONODUR3

Univerzální přenosný tvrdoměr se sortimentem ručních i motorových sond UCI (ultrazvukových) i Leebových sond typů D a G. Přenosný tvrdoměr SonoDur třetí generace je vhodný pro měření jemnozrnných i hrubozrnných materiálů. Díky velmi malému vpichu UCI sond je vhodný pro měření na konečně opracovaných plochách přesných výrobků. Vhodný pro měření svarů včetně tepelně ovlivněné zóny, ozubených kol, pístnic, lopatek, ventilových sedel, hřídelí, odlitků, výkovků atp.

MICROTESTER

MICROTESTER

Přenosný mikrotvrdoměr Microtester umožňuje měření drobných dílů. Dodáván je se stojánkem pro přesné vedení měřicí jednotky, vyhodnocovací jednotka je spojena s kabelem. Možnost exportu dat do tiskárny nebo do PC přes RS232.

RS-MAG

RS-MAG

Nový přenosný tvrdoměr RS Magnetic je kombinací stacionárního a přenosného tvrdoměru. Konstrukce s měřicí hlavicí je umístěna na magnetické základně. Díky této konstrukci je možné přesně a nezpochybnitelně, dle DIN a ASTM, měřit tvrdost na velkých ocelových dílech. Magnetická základna umoňuje použití na rovných a válcových plochách. Přístroj je nabízen v klasické analogové i nové digitální formě.

RHL 110-D

RHL 110-D

Kapesní tvrdoměry RHL 110D pracují dynamickou odrazovou metodou. Výhodou jsou nejmenší možné rozměry tvrdoměru a přesné výsledky měření.  Přístroje jsou dodávány v odolném transportním kufříku včetně etalonu a nástavce malého průměru pro měření v obtížně dostupných místech

Impact D

Impact D

Kapesní přístroj pro mobilní měření tvrdosti, pro rychlou kontrolu na pracovišti. Základní přenosný tvrdoměr, který pracujíce pomocí dynamické odrazové metody. Naměřené hodnoty je možné uložit do paměti přístroje.

Metaltester MKII.

Metaltester MKII.

Nový přenosný tvrdoměr Metaltester MK II. je přesný přenosný tvrdoměr, pracující na principu zkoušky tvdrosti dle Rockwella. Řešení měřící hlavice a vyhodnocovací jednotky umožňuje uživateli použití širokého spektra příslušenství včetně statistického zpracování dat včetně exporu dat do pc. K disposici je celkové zatížení 20N a 50N.

Metaltest

Metaltest

První přenosný tvrdoměr, který měří dle DIN. Tento přenosný tvrdoměr pracuje základní metodou dle Rockwella. Předběžné zatížení je 10N a celkové zatížení 50N. Měří se hloubka vtisku po zatížení. Měřené přístrojem Metaltest je nezpochybnitelné.

Brimatic

Brimatic

Přístroj EasyBrinell rychle a spolehlivě vyhodnotí tvrdost měřených dílů. Nahrazuje optické čtení a výrazně zrychluje práci na jakémkoli stacionárním tvrdoměru.

RHL-50

RHL-50

Prvotřídní přenosný tvrdoměr pro Leebovu metodu s celým sortimentem výměnných sond dle EN ISO 16859 za bezkonkurenční cenu. Odolné kovové tělo i sonda přenosného tvrdoměru RHL 50 je zárukou trvale přesných výsledků měření i v těžkých průmyslových podmínkách sléváren, kováren apod.

RHL-10

RHL-10

Základní model přenosného Leebova tvrdoměru. Výhodou je velká obrazovka s velkými přehlednými číslicemi.  • Husova 353/6, 250 01 Brandýs nad Labem 
  • +420 311 249 523

Zobrazit mapu

© 2024, TESTIMA, spol. s. r.o. - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑