Přístroje pro měření vrstev

Metody měření tloušťky vrstev s přístroji řady Phynix SURFIX

F: pro měření neferomagnetických vrstev na feromagnetickém základním materiálu, například barva nebo zinek na oceli, barva na litině, Cr na oceli apod.

N: pro měření elektricky nevodivých vrstev na elektricky vodivém základním materiálu, například barva nebo elox na hliníku, barva na mědi, barva na pozinkované oceli apod.

FN: univerzální provedení pro měření neferomagnetických vrstev na feromagnetickém materiálu i elektricky nevodivých vrstev na elektricky vodivém materiálu, ruční nebo automatické nastavení měřicího režimu.

NOVÝ Surfix X serie

NOVÝ Surfix X serie

Surfix®SX a Surfix®EX, moderní přístroje pro měření tloušťky vrstev s grafickým displejem, PC konektivitou, jednoduchým ovládáním a výběrem sond PHYNIX.

NOVÝ Surfix Pro X

NOVÝ Surfix Pro X

Surfix Pro X nabízí vyměnitelnost sond a nejvyšší přesnost měření v kombinaci s jednoduchým ovládáním. A to téměř pro jakoukoliv aplikační oblast

Surfix Pro S

Surfix Pro S

Surfix® Pro S je multifunkční měřicí přístroj pro rychlé, profesionální a precizní měření vrstev. Lze spolehlivě použít i na malých dílech a zakřivených plochách.

Surfix S

Surfix S

Surfix S je mobilní í měřicí přístroj pro rychlé, profesionální a přesné měření vrstev. Po stránce měření odpovídá technicky přístroji Surfix Pro S. Ovládání je také podobné jako u mobilních telefonů.

Surfix

Surfix

Nejrozšířenější přístroj na měření tloušťky vrstev. Ideální pro lakovny, galvanovny, do výroby i pro přejímací kontrolu.

Surfix Easy

Surfix Easy

Cenově velice přístupný operativní měřicí přístroj, možnost měření až do 3,5 mm. Provedení s externí nebo interní sondou.

Pocket-Surfix

Pocket-Surfix

Kapesní operativní tloušťkoměr s interní sondou. Jednoduché ovládání a přitom s komfortem klasického přístroje s externí sondou včetně infraportu a pamětí.

 

PaintCheck

PaintCheck

Přístroj PaintCheck je cenově nedostupnější kapesní vrstvoměr z celé rodiny přístrojů Phynix. Přístroj má automatické rozpoznání podkladu, duální sondu FN a nejjednodušší plně automatické ovládání.

Sursonic

Sursonic

Ultrazvukový přístroj pro měření velmi tenkých vrstev, schopný změřit tloušťku jedné nebo více vrstev (zejména barvy) na kovovém ale i na nekovovém (a elektricky nevodivém a nemagnetickém) materiálu.  • Husova 353/6, 250 01 Brandýs nad Labem 
  • +420 311 249 523

Zobrazit mapu

© 2023, TESTIMA, spol. s. r.o. - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑