UX20

  • Univerzální digitální radioskopická kontrola odlitků
  • Ruční či programovatelné nastavení
  • Rychlá počítačová tomografie (CT) pro rozměrné objekty 

Navrhli jsme systém UX20 od základu pro rychlou a snadnou rentgenovou kontrolu vašich výrobků. Skvělé uživatelské rozhraní Geminy umožňuje snadnou inspekci jak pro 2D, tak i pro 3D tomografii. Naše efektivní pracovní postupy s automatizací, průvodci a předvolbami vedou operátora k cíly. Různé profily operátorů pomáhají zefektivnit vaše úkoly: odborník může vyladit všechny parametry a nastavit předvolby, zatímco méně zkušení uživatelé mohou jednoduše provádět předdefinované úkoly. Tímto způsobem si můžete být jisti, že systém je připraven pro vaše potřeby kontroly a to kdykoliv kdykoli. Jeden pohled na přehledový displej postačuje k pochopení stavu a výkonu systému. V případě, že je něco neobvyklého, je řešení obvykle pouhým kliknutím.

S odkazem na inspekční CT systémy, jako je YXLON FF35 CT, můžete počítat se silnou sadou výpočetních tomografických funkcí. S programem ScanExtend vás průvodce provede nastavením různých rozšíření skenovaného pole, abyste mohli skenovat i ty největší výrobky. Optimalizovaný řetězec pro pořízení snímků s rentgenovou lampu, detektorem a softwarem pro zpracování obrazu poskytuje srovnávací kvalitu obrazu, která je základem pro nejlepší výsledky inspekce. Snadná kontrola je součtem mnoha dílků. Například stůl obsluhy má pouze položky, které opravdu potřebujete. Kromě toho je výškově nastavitelný pro ergonomické polohy při sezení nebo sezení podle individuálních potřeb uživatele. Díky malému půdorysu a nízké výšce můžete systém umístit i do úzkých rohů. Díky přístupu ze dvou stran je údržba bezproblémová. Dokonce i chladič a generátor jsou uvnitř umístěny bezpečně, aby se zlepšila doba provozu.

Všestranný rentgenový systém

Význam geometrie pro počítačovou tomografii

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Novinky

Úprava otevíracích hodin 23.12.2022 - 1.1. 2023

Úprava otevíracích hodin 23.12.2022 - 1.1. 2023

Vážení zákazníci a obchodní partneři, rádi bychom Vás informovali o změně otevíracích hodin ve dnech 23.12.2022 - 1.1. 2023. V tomto termínu bude provozovna firmy Testima v Brandýse nad Labem zavřená.

Archiv novinek


  • Husova 353/6, 250 01 Brandýs nad Labem 
  • +420 311 249 523

Zobrazit mapu

© 2024, TESTIMA, spol. s. r.o. - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑